+90 212 Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00 Kağıthane / İstanbul.
Güven
Güvenilir Hizmet
Kalite
1. Kalite Malzeme
Sonuç
Memnuniyetiniz
Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz

Beta Cam Fimleri

Ofislerdeki, okullardaki, fabrikalardaki ve hatta evlerdeki cam oranı giderek artıyor. Ama bu binalar ne kadar modern olursa olsun ve göze hoş görünürse görünsün, genellikle yazın aşırı ısınma sorunuyla karşı karşıya kalır ve güneş nedeniyle aşırı parlar. Perdeler ve jaluziler ışığı engelleyebilir ama ısı perde ile pencere arasında takılır kalır.

Dekoratif film ile tanıştığınız andan itibaren, bu filmin benzersiz olduğunu anlayacaksınız. Dekoratif film, çok daha uygun maliyetlerle camların özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli görünmesini sağlar. Görsel efektleri ve grafik desenleriyle işyerlerinin ve evlerin cam yüzeylerine sınırsız dizayn alternatifleri sunmaktadır.

Cam, binalara işlevsellik ve hoş bir estetik görünüm kazandırmak için yaygın olarak kullanılır. Aynı zamanda, dağılmaya en müsait ve dağıldığı zaman en tehlikeli olan malzemelerdir. Bu olduğunda, milyonlarca küçük parçacık ve keskin iğne yaşamı tehdit eder ve mülkünüze zarar verir.

Kumlama filmler uygulandığı camın arka yüzeyindeki objelerin görünmesini bulanıklaştırır ve tanınmaz hale getirir. Bu da daha rahat çalışma ortamı yaratır. Görme olanağını tam olarak yok etmediği için bazı önemli anlarda örneğin yangın vb. durumlarda alevlerin görünmesini sağlar.

http://www.kiralikforkliftkiralama.com  cam filmi uygulama
cam filmi uygulama
  http://www.enkacamfilmi.com