+90 212 Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00 Kağıthane / İstanbul.
Güven
Güvenilir Hizmet
Kalite
1. Kalite Malzeme
Sonuç
Memnuniyetiniz
Bize Ulaşın

İstanbul Cam Filmi

İstanbul Oto Cam Filmi

istanbul Oto cam filmi taktırmak oldukça kolay ve kısa sürede hallolan bir iş. İnsanlar genellikle cam filmlerini şık görünümü ve güneş ışınlarını engellemesi açısından tercih ediyorlar. Ancak cam filmleri bundan daha fazlasını vaat ediyor.

İstanbul Oto Cam Filmi

Ana malzemesi polyester olan cam filmleri ışığı geçirdiği için araç içini karanlık yapmaz. Buna rağmen araç içine zararlı güneş ışınlarının girmesini engeller. Siyah cam filmleri araç içini göstermediği için güvenlik açısından da avantajlıdır. istanbul oto cam filmi bir yönüyle de yalıtım sağlamaktadır. Kışın soğuk havalarda güneş ışınları ile araç içinin korunmasını sağlarken, yazın ise süzülen güneş ışınları araç içine daha az girecektir.

İstanbul Kaput Koruma

Araçların gıcır gıcır parlak kaputları sahipleri tarafından korunmak istenmektedir. Cep telefonlarımızın çizilmemesi için bile jelatin koruyucular kullanıyoruz. Onlarca kat daha değerli olan araçların kaputunu korumak istemek tabi ki doğal bir davranıştır. Bunu yapmanın en iyi ve güvenli yolu ise istanbul kaput koruma filmi kullanmaktır. Bu filmler fark edilmeyecek kadar ince olmasına rağmen üstün korumaya sahiptir. Sıkı bir şekilde kaputa yapışırlar ve özellikle çıkarmadıkça soyulmazlar. Aracınızı çizilme, güneş yanığı gibi olumsuz etkenlere karşı korurlar. İstediğiniz zaman da kolaylıkla çıkarttırabilirsiniz ve yerinde iz kalmaz. Aracınız ilk günkü yeni ve parlak görünümünü korumaya devam eder.

İstanbul Bina Cam Filmi

İş merkezleri, okullar ya da AVM’lerde sıklıkla görmeye alışık olduğumuz cam dış cepheler, modern tasarımlara sahip. Bu dış cepheler bina cam filmleri ile kaplanan camlardan oluşuyor. Bu camlar estetik olarak çok şık görünmesinin yanında pek çok olumlu özelliğe de sahip. En büyük avantajı ise ısı yalıtımı sağlıyor olması. istanbul bina cam filmi kullanımı ile mekanlarda yazın serin, kışın ise sıcak bir hava yaratılabilir.

İstanbul Oto Cam Filmi Toptancı

Oto cam filmi satışı ya da uygulaması yapan bir işletmeniz varsa istanbul oto cam filmi toptancı olarak alım yaparak karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Hem müşterilerinize kaliteli ürünler sunabilir hem de bu ürünleri oldukça uygun fiyatlara edinebilirsiniz.