+90 212 274 47 87 Çalışma Saatleri 09:00 - 19:00 Sanayi Mahallesi Büşra Sokak. No: 16. Kağıthane / İstanbul.
Güven
Güvenilir Hizmet
Kalite
1. Kalite Malzeme
Sonuç
Memnuniyetiniz
Bize Ulaşın

Bağcılar Cam Filmi

Bağcılar Pencere Cam Filmi

Bağcılar cam filmi firmamız cam filmi alanında uzun zamandır faaliyetlerini sürdürmektedir.  Pencere cam filmi ve daha birçok seçenekte ideal sonuçlar alınması hedeflenir.   Müşteri memnuniyeti prensiplerinden ödün verilmeden uygulamalar gerçekleşmektedir.  Pencere cam filmlerine gelince bunlar genellikle sınırlı bir alandaki pencere üstlerine uygulanır. Yani ev camları, ofis camları gibi dış alanlara bakan pencerelerde uygulama olur. Pencerelere uygulanan filmlerde temel amaç güneşi engellemektir. Ayrıca bazen aydınlatmanın ayarlanması ve ısı kontrolü gibi amaçlarla da bu ürünlerden kullanılabilir. Bazı soğuk yerlerde evden içeri soğuk gelene kadar kırılması için ve iç sıcaklığın da çabuk geçmemesi için pencere cam filmleri epey faydalı olabilmektedir. Özellikle tek cam olan evlerde buna daha fazla önem verilir.

Aynalı Cam Filmi

Aynalı cam filmlerinin kullanılmasındaki temel amaç içerinin görünmemesi ve içeriden dışarının izlenebilmesidir. Örneğin bir ofis içinde dışarıyı izlemek önemlidir. Bunu yaparken güneş engellenir ve aynı zamanda dış bölümden görüntü engellenerek gizlilik de korunur. Aynalı cam filmi bu işlevi gören çok yönlü bir malzemedir. İş gizliliği korunur, ancak dışarıya görüş engellenmez. Ancak gece olduğunda ışık açıldığında iç bölüm görülebilir.  Gün ışığına göre ayarlama yapılmıştır. Bazı cam filmi türlerinde bu sorun için de çözümler gelişmiştir. Bu film çeşitleri otellerde uygulanabileceği gibi aynı zamanda büyük bina gibi alanlarda da kullanılabilir. Bazen tek küçük ölçekli dükkânlarda da aynalı cam filminden yararlanılabilir.

Baskılı Cam Filmi

Baskılı cam filmlerinin temel amacı desen ve dekoratif açıdan fayda sağlamaktır.  Üzerine önceden tasarlanana bir yazı ya da görüntü, logo benzeri bir görünüm cam filmi üzerine baskılanabilir.  Baskı bölümünün nasıl olacağı firma ya da kişi ihtiyaçlarına göre değişebilir.  Ancak baskılı cam filmleri birçok açıdan faydalıdır. Kurumsal kimliğin oluşumu gibi durumlar değerlendirilirse reklam ve satışa yaptığı katkı da anlaşılır.  Reklam ve satış konusu kurumların oluşma amacıdır. Yani reklam olmadan satış olmaz. Satış olmazsa firma yürümez. Reklam için de bazı durum ve değerler kullanılır. Görseller, malzemelerle diğer kişilerin etkilenmesi ve iş yapması hedeflenir.  Kurumsal açıdan ne kadar iyi çalışmalar olursa alınan sonuçlar da o kadar iyi olur. Baskılı cam filmleri üzerinde kendi firma logonuzu basarak ya da reklama yönelik baskılar yaparak cama yapıştırabilirsiniz. Firmamız bu anlamda size teknik desteği verecektir. Farklı malzeme çeşitlerinden gerekli olanları kullanabilirsiniz.

Plaza Cam Filmi

Plaza cam filmleri ofislerden oluşan binalar için ideal sonuçlar verebilir. Plazalarda her katta iş yerleri vardır. Bu iş yerlerinde bulunan çalışma alanlarının konforlu ve gizli olması önemlidir. Eğer cam filmi uygulamaları iş yerinin iyi çalışmasını engellerse bu durumda pürüz de oluşur. Yani cam filmleri dışarıdan görünmeden, aydınlık ortam sağlayarak ve verimli iş yeri havası oluşturmak için cam filmlerinden yararlanılır. Plaza alanlarındaki cam film uygulamaları için profesyonel ekibimiz faaliyetlerini sürdürecektir. İşlem detayları bakımından cam filmi firmamız tecrübeli şekilde faaliyetlerini sürdürür.

Cam Filmi Firması Seçimi

Her sektörde olduğu gibi cam filmi firması açısından da suistimal durumu söz konusudur.  Yani cam filmlerinde her firmayla hemen işlem yapmamanız gerekir. Öncelikle araştırma yapabilir, internet ya da telefonla görüşme sağlayabilir, firma incelemesi yapabilirsiniz. Firma incelemeleri sırasında ön bilgi talep ederek firmayı deneyebilirsiniz.  Cam filmlerinde piyasadaki genel fiyatları da araştırabilirsiniz.